About Us

ARE YOU READY TO MEET THE TEAM?

Güzel ve sağlıklı bir Tuzlu Su Akvaryumu kurmak ve sürdürebilmek göz korkutucu bir iş olmamalıdır. birlikte, sizi ve ailenizin zevk alacağını garanti eden stressiz bir hobi yaratalım.

Toygar Niron
Daniel Knop
Meryem Türkmen
Bahadır Çapar
Yakup Erdem
Eda Nur Topçu Eryalçın
Ali Sabur

Sualtı evrenimiz, üzerimizdeki sınırsız gökyüzü kadar büyüleyici. Eğer bizim gibiyseniz, bu bilinmeyen ve gizemli alemden etkilenmişsiniz demektir. Akvaryumlar bu su dolu evrene küçük pencereler açıyor. Maceranız sizi karadan denizlere götürürken, basit bir hobi olarak başlayan şey ezici bir göreve dönüşebilir. Bu mini deniz manzaralarının korunması, iyileştirilmesi ve sorunlarının giderilmesi tatlı su akvaryumlarından daha zordur.

Belli bir bilgi birikimine sahip kişilerin, ülkemizde aradığı bilgilere kendi dillerinde ulaşamıyor oluşları ve merak ettikleri konuları yabancı bilgi kaynaklarından edinmeye çalışmalarını taktir ediyoruz. Ama bu bilgilerin ülkemizde hala bilinmiyor oluşunu da üzüntüyle karşılıyoruz.

Bununla birlikte kendi denizlerimizdeki doğal yaşamın korunması, mercanların ve balıkların gelişimleri hakkında da sizi bilgilendirmeye gayret ediyoruz. Önce bizim olanı korumalı ve yaşatmalıyız.

Toygar Niron

Toygar Niron

Kurucu / Yazar

Ali Sabur

Ali Sabur

Web Tasarımcısı

Emre Ekizoğlu

Emre Ekizoğlu

Editör / Yazar

Gökhan Gökyar

Gökhan Gökyar

Yazar

Meryem Türkmen

Meryem Türkmen

Sosyal Medya

Tufan Çolakoğlu

Tufan Çolakoğlu

Forum Medaratörü

Tuzlu su akvaryumu endüstrisinde deneyimli ve güvenilir bir kaynak olarak, akvaryumunuzun sağlığı, canlılığı ve sakinleri, içeriğimizin temel taşını oluşturur.

Mercanlarınız için en iyi tuz karışımını mı arıyorsunuz? Akvaryumunuz için en son ekipmanların teknik detaylarına ve nasıl kullanıldıklarına ne dersiniz? Veya belki de, bu şaşırtıcı derecede tatmin edici hobi için maceranıza yeni başladınız ve temel becerileri öğrenmek istiyorsunuz. Tecrübeniz ve anlayışınız ne olursa olsun, sizi bilgilendirmek için buradayız.

Amacımız dünya genelinde tuzlu su akvaryumu sahiplerinin ortak sorunlarına çözüm bulmakla birlikte, bu ilgi alanımız hakkındaki haberleri, makaleleri de sizlere ulaştırabilmek.

Güzel ve sağlıklı bir mercan veya balık akvaryumunu sürdürebilmek kafa karıştırıcı bir görev olmamalıdır. N Akvaryum® olarak birlikte, sizin ve ailenizin zevk alacağını garanti eden çarpıcı ve stressiz bir hobi yaratmaya çalışalım.

Makale ve içeriklerini yayınlamamıza izin veren, fikirlerini bizimle paylaşan ve N Akvaryum®’un gelişiminde katkıda bulunarak büyümemize yardımcı olan destekçilerimiz de var. Onlara müteşekkiriz.

Bahadır Çapar

Dr. Bahadır Çapar

DENİZ BİYOLĞU

Yakup Erdem

Yrd. Doç. Dr. Yakup Erdem

EĞİTİM GÖREVLİSİ

Daniel Knop

Daniel Knop

ARAŞTIRMACI / GAZETECİ

Ercan Küçük

Dr. Ercan Küçük

BALIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSİ

Tolga Taymaz

Dr. Tolga Taymaz

SUFOD GENEL SEKRETERİ

Gökhan Göl

Uzm. Dr. Gökhan Göl

KARDİYOLOJİ UZMANI

Eda Nur Topçu Eryalçın

Yrd. Doç. Dr. Eda Nur Topçu Eryalçın

DENİZ BİYOLOĞU

Adres:

Ortkaöy, Mecidiye Mah. Tarçın Sok. No:20 34347 Beşiktaş İstanbul Türkiye

Telefon:

+90 850 532 22 17

E-Posta:

iletisim@nakvaryum.com

KEP Adresi:

studyofotografcilik@hs01.kep.tr

Mersis:

0781038196500019

T.C. According to the law numbered 5651, nakvaryum.com is a hosting provider that provides commercial services. All contents created by users on nakvaryum.com is correct, complete and unchangeable, and the legal obligations regarding its publication belong to the user who created the content. nakvaryum.com is in no way responsible for any inaccuracies, omissions or contradictions to the rules regulated by the laws, in the views and information of these contents. For your questions, you can contact the creator of the content, the owner of the content, or you can apply to us with the necessary legal documents from the address contact@nakvaryum.com.