Emre EKİZOĞLU

Emre EKİZOĞLU

Mercan cenneti Endonezya'da global bir şirket için çalışıyor. N Akvaryum®'a neyin eklenip neyin eklenmeyeceğine karar veren adam. Bir çok içeriğin sahibi. N Akvaryum® da görmek istediğiniz bölümler veya önerileriniz varsa ona mesaj göndermekten çekinmeyin.

Akvaryumlarda Ozon Kullanımı (O₃)

İçindekiler

Uzun yıllar boyunca Akvaryumlarda Ozon Kullanımı su kalitesini yükseltmenin bir yolu olarak yerini koruyor. Ancak hiç bir zaman akvaristler arasında diğer filtreleme yöntemleri kadar popülaritesini yükseltemedi. Bunun başlıca nedenleri arasında güvenlik endişesi, maliyetleri ve anlaşılabilirliğinin zor olması yer aldı.

Bir tuzlu su akvaryumu sahibi olmanın ve bakımını yapmanın en belirgin sebeplerinden biri canlılarınızın renklerini, ilgi çekici şekillerini mümkün olduğunca daha iyi sergileyebilmelerini sağlamaktır. Tuzlu su akvaryumu canlıları doğadaki vahşi akrabalarının aksine mevsimsel değişimlerden çok fazla etkilenmedikleri için sürekli aynı görsel güzelliği size sunabilirler ve bu görsel şölenin temeli su kalitenizden geçer. Akvaryumlarda Ozon kullanımı bunu sağlamanın karmaşık yollarından biridir.

N Akvaryum® abonelerine özel bir alana erişmeye çalıştınız. İçeriğin devamını görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yapın veya yeni bir Abonelik başlatın.

Bu İçeriği Beğendiniz mi?

Siz de deneyimlerinizi paylaşın