Akvaryumların Kutup Işıkları, UV Filtre

Akvaristler uzun süre bir UV filtrenin tuzlu su akvaryumlarında sürekli kullanımı hakkında tartıştı. Yararlı mı yoksa zararlı mı olduğu konusunda bir çok teori ortaya atıldı. Sizinde tahmin edebileceğiniz gibi tuzlu su akvaryumlarında kullanımı uzun bir geçmişe sahip.

Tuzlu su akvaryumu hobisinde yeni olsanız bile, sağlıklı ve gelişen bir tuzlu su akvaryumu sahibi olabilmek için muhtemelen bazı ekipmanların gerekli olduğunu zaten biliyorsunuz. Bilmediğiniz şeyse, tuzlu su akvaryumu hobisinde hayatınızı kolaylaştıracak standart filtrelere, ısıtıcılara ve aydınlatma sistemlerine ek olarak bazı farklı seçeneklerinizin olmasıdır. Örneğin bir UV filtre, tuzlu su akvaryumunuzun su şartlarını belli bir ölçüde daha iyi bir hayale getirebilen, çok fazla çaba harcamadan kullanabileceğiniz ekipmanlardan biridir.

Bu içeriği beğendiniz mi?

Gönderiliyor
Ziyaretçi Puanı
5 (1 Oy)

UV Filtre hakkında sorularınız ya da eklemek istedikleriniz varsa, N Akvaryum Forum‘larını kullanabilirsiniz.

Web sitemizde; kullanım deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Tüm hikaye için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Gizlilik Politikası
+