AF Bio Sand

Aquaforest AF Bio Sand, en kaliteli tortulardan elde edilen doğal beyaz bir kumdur. Herhangi bir kirletici içermez ve kalsiyum karbonat içeriği su kimyasını stabilize etmeye yardımcı olur.

Mağaza:Aqua Pet Garden

200.00

Paylaşın

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Aquaforest AF Bio Sand’deki en son teknoloji, bir akvaryumun olgunlaşma sürecini önemli ölçüde hızlandırır ve yeni kurulan bir akvaryum da daha hızlı canlı hayvan eklenmesine olanak tanır. Dahil edilen şişeler, laboratuarda izole edilmiş nitrifikasyon bakteri grupları ve gelişimlerini ve çoğalmalarını kolaylaştıran bir besin içerir.

Ürünün uzman formülü, nitrojen döngüsünün kapanmasını ve zararlı kimyasal bileşiklerin geleneksel zemin malzemesi kullanılmasından çok daha hızlı ortadan kaldırılmasını garanti eder. AF Bio Sand’in son derece kolay kullanımı, akvaryumda kullanım için kumun anında hazırlanmasını sağlar.

Son derece geniş uygulama yelpazesi nedeniyle, AF Bio Sand ayrıca bir zemin malzemesi takviyesi olarak olgun akvaryumlarda da mükemmel şekilde çalışacaktır. Kum granülasyonu 0,5-1,5 mm’dir.

Ürünü Resmi Web Sitesi

Bilmenizde Fayda Var

Aquaforest AF Bio Sand Nasıl Kullanılır?

Kullanım sırasında kum kalıntıları ortaya çıkar ve akvaryumunuz için tamamen güvenlidir, ancak su bulanıklığını önlemek için kullanımdan önce kumu RO/DI suyunda durulamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  • Her iki şişenin içeriğini 3 litre tuzlu suya dökün ve iyice karıştırın
  • Hazırladığınız solüsyonu kum torbasına ekleyin ve 24 saat bekletin. Bakteri üremesine izin vermek için torbayı kapatmayın.
  • 24 saat sonra kum akvaryumda kullanıma hazırdır. Akvaryuma kademeli olarak (günden güne az miktarda) kum ekleyin ve parametre değişikliklerini izleyin.

 

Uyarılar!

  • Ürün kulanmadan önce RO/DI su da temizleyin.
  • Optimum kum olgunlaşma sıcaklığı 25-28°C civarındadır.
  • Bakterilerin çoğalma süresini önemli ölçüde uzattığı için serin yerlerde saklanması önerilir.

 

İncelemeler

Henüz bir tavsiyede bulunulmadı.

“AF Bio Sand” için tavsiye veren ilk kişi siz olun
error: Üzgünüz ama bunu yapamazsınız :(

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir