Aquaforest Mercan Dip Solüsyonu

150.00

Aquaforest Mercan Dip Solüsyonu, yeni mercanları akvaryuma eklemeden önce kullanılarak, bir çok zararlı organizmanın akvaryuma girmesini en başından önler.

Satıcı: Aqua Pet Garden
Kötüye Kullanım Bildirin

Diğer Satıcılar

Aquaforest Mercan Dip Solüsyonu, mercanlarınızın zararlı organizmalar ve hastalıklardan arındıran dezenfekte edici bir solüsyon. Mercan yüzeyini derinlemesine temizler. Doku nekrozu, mercan ağartması, mikoz, AEFW veya Brown Jelly Sendromu gibi birçok hastalığa yakalanma riskini azaltır.

Formül, yeni mercanları akvaryuma eklemeden önce ve karantina akvaryumları için mükemmeldir. Mercanlarınız için dip banyosu yaptırmak, mercanların sağlıklı görünümünü, büyümesini ve gelişmesini sağlar. Ayrıca solüsyon mercanlar için güvenlidir, iyot veya oksitleyici bileşikler içermez.

Resmi Web Sitesi

Bilmenizde Fayda Var!

Aquaforest Mercan Dip Solüsyonu Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce çalkalayın. 2.5 ml Aquaforest® Mercan Dip Solüsyonu’nu 5 litre tuzlu suda veya doğrudan akvaryumdan alacağınız suda çözün. Mercanı hazırlanan solüsyonlu suya koyun ve 5 dakika kadar bekleyin. Bu süre içinde bir diş fırçası kullanarak yüzeyini nazikçe temizleyin ve su ile durulayın. Durulamak için mercanı temiz tuzlu suyla dolu bir kaba aktarın. Temizlenmiş mercanı akvaryumunuza koyabilirsiniz

  • Çözelti bir kez kullanıldıktan sonra tekrar kullanılamaz.
  • Çözeltiyi ana akvaryum da kullanmayın.
  • Banyo işlemi akvaryumun dışında yapılmalıdır.
  • İnsan tüketimine uygun değildir.
  • Çocuklardan uzak tutun

 

İncelemeler

Henüz bir tavsiyede bulunulmadı.

“Aquaforest Mercan Dip Solüsyonu” için tavsiye veren ilk kişi siz olun