CaribSea ARM Extra Coarse Kalsiyum Reaktörü Medyası

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 tavsiye verilmiş)

350.00

CaribSea ARM Extra Course, yalnızca kalsiyum ve karbonatı değil, aynı zamanda temel eser elementleri de içeren eksiksiz bir reaktör medyasıdır.

Satıcı: Albatros Akvaryum
Kötüye Kullanım Bildirin

Diğer Satıcılar

CaribSea ARM Extra Coarse, yalnızca kalsiyum ve karbonatı değil, aynı zamanda temel eser elementleri de içeren eksiksiz bir Kalsiyum reaktörü medyasıdır. Mercan ağarlıklı akvaryumlarda ana elementleri ve Alkalinite değerini korumak ve sabit tutmak oldukça zordur. Ancak CaribSea ARM Extra Coarse bunu sizin yerinize yapar. Kalsiyum Reaktörü içinde kulanıldığında ve Reaktör ayarları doğru yapılandırıldığında uzun süreler boyunca Bu değerler için endişe etmeniz gerekmez.

Resmi Web Sitesi

Satın Almadan Önce Bilmenizde Fayda Var

CaribSea ARM Extra Coarse Ürün İçeriği

 • 416000 ppm Kalsiyum
 • 577000 ppm Karbonat
 • 3300 ppm Stronsiyum
 • 1400 ppm Magnezyum
 • 56 ppm Potasyum.

Kullanım Talimatları

Medya bir Kalsiyum Reaktörü içinde kullanılmalıdır. Doz aşımı yoktur. Reaktör içinde bütün medya kullanılabilir. Doğru yapılandırma için Kalsiyum Reaktörü ayarlarınızı yaptıktan sonra ilk bir hafta her gün suyunuzun Alkalinite, Magnezyum ve Kalsiyum değerlerini test ederek doğru değerleri yakaladığınızda ayarları sabitleyin. Bir sonraki hafta yine test kitlerinizi kullanarak ölçümleri doğrulayın.

Tuzlu su akvaryumlarında Alkalinite Magnezyum ve Kalsiyum özellikle mercanlar ve kabuklular tarafından tüketilir. Büyük bir akvaryumunuz ve çok fazla mercanınız varsa tüketim oranınız giderek artabilir ve ayarlarınız geçerliliğini kaybedebilir. Düzenli teslt yaparak su değerlerinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

UYARI: Bu medya ülkemize sıklıkla getirilen bir ürün değildir. Akvaryumunuz da bu medyayı kullanmaya karar verirseniz  bitmeden önce temin etmeye çalışın.

CaribSea ARM Extra Coarse Kalsiyum Reaktörü Medyası için 1 inceleme

 1. Toygar NİRON
  5 üzerinden 5 oy aldı

  Toygar NİRON

  Kullandığım en iyi medya diyebilirim. Hem karışık hemde Acropora akvaryumum da Kalsiyum Reaktörüm de sürekli kullandığım bir ürün. İyi bir Kalsiyum Reaktörünüz varsa Alkalinite (Kh), Kalsiyum (Ca) ve Magnezyum (Mg) değerlerinizi sabit tutmanın en kolay yolunu sunuyor. Tabi arada sırada bir test edin:)

Sizde bir tavsiye de bulunun...