Aradığım Ürün Katalogda Yoksa Ne Yapmalıyım?

Klasik pazar yerlerinden farklı olarak N Akvaryum® da şimdilik kendi ürünlerinizi eklemenize izin vermiyoruz. Bunun bir çok nedeni olsa da en belirgin sebep, sizin alt yapı ve teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmadan, dijital Dünya da sizinle aynı ürünü satan diğer web sitelerinden bir fark yaratmanızı ve satışlarınızı arttırmayı hedeflememiz.

Bilişim sektöründe hizmet veren uzaman kadromuz satışını yapmak istediğiniz ürünler için maksimum optimizasyonu yaparak sizi rakiplerinizin önüne geçiriyor. Bir ürünün satılabilmesi için tavsiye edilen 200 den fazla kriteri bir araya getiriyoruz.

Na Akvaryum® da satıcılar için oluşturduğumu ve son kullanıcıya kapalı olan ”ürün kataloğu” türkiye de satışı olsun ya da olmasın binlerce ürün içeriyor. Dünya genelinde sektörle ilgili her yeni ürün bu kataloğa uzaman kadromuz tarafından ekleniyor ve listeleniyor.

”Ürün Kataloğu” altında satışını yapmak istediğiniz ürün yer almıyorsa, yine ürün kataloğunda yer alan formu doldurarak ürünün eklenmesini talep etmeniz yeterli.

Talep ettiğiniz ürün piyasadaki bulunabilirliğine göre bütün özellikleri, görselleri, kullanım klavuzu, videoları gibi bir çok bilgiyi içerecek şekilde ürün kataloğuna eklenir ve sizi bilgilendiririz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey ürünü seçerek bir fiyat belirlemek ve hemen satışına başlamak.

error: Üzgünüz ama bunu yapamazsınız :(

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir