Kurumsal Üyelik Kaydı Ve Gerekli Evraklar

Kendi mağazanızı açabilmek için önce Kurumsal Üyeliğinizi başlatmanız gerekir.

Kurumsal Üyelik Kaydı

Kurumsal üyelik kaydı ücretsizdir ve vergi mükellefi her işletme bu kaydı oluşturabilir. Kurumsal Üyelik Kaydı sayfasına gidin ve gerekli alanları doldurun.

Formu gönderdikten sonra aboneliğiniz ”eksik evrak bekliyor” statüsüne geçer ve kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinize kurumsal kimliğinizi onaylayabilmemiz ve/veya mağaza panelinizi tanımlayabilmemiz için gerekli evrakların bir listesi gönderilir.

Mağaza adı kısmında Ingilizce karakterler kullanın ve boşluk bırakmayın. Bu alan mağazanızın URL kısmında da gösterilecektir. Daha sonradan değiştirmezsiniz. Kurumsal üyeliğinizin onaylanması için aşağıdaki evrak/evrakları iletisim@nakvaryum.com adresine gönderin. İnceleme ardından onaylanan üyeliğiniz için SMS le bir bildirim alırsınız.

  • Vergi Levhası

E-Ticaret ve Kendi Mağazanızı Açmak

Kendi mağazanızı açabilmek için Kurumsal Üyeliğinizin olması gerekir (Aynı anda her ikisi birden yapılabilir). E-ticaret mağazanızı açmak için Kurumsal Pro üyeliğinizi balatmanız gerekir. Kurumsal Pro üyeliğinde, evrak işlemleriniz ve markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde son kullanıcıya sunabilmek için küçük bir ücret ödemeniz gerekiyor.

NOT: Kurumsal Pro üyelik hizmeti kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Abonelik Planları Sayfasına gidin ve Kurumsal Pro üyeliğiniz için Üyeliğimi Başlat tuşuna basın.

Açılan ekranda kredi kartınıza tek çekim veya taksit seçeneklerinden biriyle ödemenizi tamamlayın. E-ticaret yapmak ve kendi mağazanızı açmak için aşağıdaki evrakları iletişim@nakvaryum.com adresine gönderin

  • Şirket yetkilisini gösteren imza sirküleri
  • Şirket yetkilisine ait kimlik ön yüzü
  • Ödemelerinizin yatırılacağı şirketinizin Türk Lirası hesabı IBAN bilgisi (banka dekontu, hesap cüzdanı, mobil uygulama ekran görüntüsü)
  • Eğer kendinize ait markanız var ve markanızı diğer markalar arasında listeletmek istiyorsanız; marka tescil belgesi, Marka işletmeniz adına kayıtlı değilse marka sahiplik belgesi.

Bu Evrakları Neden İstiyoruz?

Kurumsal Üyelik Evrakları: Kurumsal üyelik kaydınızı tamamladığınızda sizin gerçek bir işletme olduğunuzu anlayabilmemiz ve haksız rekabeti öneleyebilmemiz için vergi levhası örneğini göndermeniz gerekir. Gerekli durumlarda ek evrak talebinde de bulunabiliriz. Bu bilgiler sadece yetkili personel tarafından görülebilir.

E-Ticaret Ve Kendi Mağazanızı Açmak İçin Gerekli Evraklar: Mağazanızı açtığınızda, sizin adınıza, ödeme alt yapısı hizmetini aldığımız İyzico üzerinde bir üye iş yeri tanımlaması yaparız. Ödemelerinizi sorunsuzca alabilmeniz için bu evraklar İyzico tarafından talep edilir. Bu bilgiler sadece yetkili personel tarafından görülebilir.

***Bu sayfada yer alan ”Kurumsal Üyelik Kaydı” şartlarında N AKVARYUM®’un herhangi bir zamanda değişiklik ve düzeltme yapma hakkı saklıdır. Yapılan değişiklik ve düzeltmeler, yapıldığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. nakvaruum.com web sitesini kullanarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

error: Üzgünüz ama bunu yapamazsınız :(

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir