Tuzlu Su Akvaryumu Sektöründe Bir Çok Farklı Firma Ve Markanın Bir Arada Bulunduğu Tek Alışveriş Sitesi!

Neden N Akvaryum® da Mağaza Açmalısınız?

N Akvaryum® teknolojiye yatırım yaparak yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanında kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenilemekte ve en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Tuzlu su akvaryumu meraklıları için aradıkları doğru bilgiye ulaşabilecekleri bir portal yarattık ve şimdi aradıkları ürünleride bulmaları için alt yapımızı büyüttük. KOBİ lere özel lansman komisyon oranlarıyla şimdi kendi mağazanızı açabilir kendinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Maliyetlerinizi Düşürün

N Akvaryum® da, bir mağaza açmak sıfırdan bir e-ticaret sitesi kuramanıza gerek olmadığı anlamına gelir. N Akvaryum® online pazar yeri üzerinde mağaza açmanın maliyeti işletmeniz için sıfır olacaktır.

Teknik Altyapı Konularıyla İlgilenmeyin

N Akvaryum® online pazar yeri üzerinde mağaza açtığınızda teknik altyapı işleriyle ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Site yönetimi, sitenin kurulumu ve bakım işlemleri gibi herhangi bir çalışma yapmayacağınız için IT tarafında bir maliyetiniz ve sorumluluğunuz olmaz. Bu da doğrudan işinize odaklanmanızı sağlar.

Kendinize Ait Bir Marka Yaratın

İşletmelerin yaşadığı en büyük zorluklardan biri de marka bilinirliği yaratmaktır. Sıfırdan bir site açtığınızda markanızı duyurmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekir. Tek başına bir site açmak yeterli olmayacaktır.

Pazarlama ve reklam çalışmalarıyla markanızı tanıtmanız ve yeni kitlelere ulaşmanız gerekir buda gerçekten çok maliyetli olabilir. N Akvaryum®’da bir mağaza açtığınızda kendinizi tuzlu su akvaryumu sektöründeki hedef kitlenize kolayca tanıtabilir kendi müşteri portföyünüzü yaratabilir ve hızla cironuzu arttırabilirsiniz.

Geniş Bir Kitleye Ulaşma Fırsatı Yakalayın

N Akvaryum® kendine ait her gün biraz daha büyüyen ve sadece tuzlu su akvaryumu sektörüne hitap eden bir trafiğe sahiptir. Tarafsız ölçüm araçları tarafından sağlanan verilere göre (Google, Alexa) tuzlu su akvaryumu sektöründe Türkiye’de en çok trafik alan web sitesiyiz.

Bu sektörde yer alan çoğu popüler web sitesinin bir ayda aldığı trafiği N Akvaryum® bir saatte alıyor. N Akvaryum®’da bir mağaza açtığınızda doğrudan bu kitleye de ulaşırsınız. Sıfırdan bir kitle yaratmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekmez.

Diğer pazar yerlerinin aksine ziyaretçilerimiz her zaman sizin istediğiniz hedef kitledir ve diğer pazar yerleri gibi sadece belli bir bölümüne hitap ediyor olmazsınız.

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir