Tuzlu Su Akvaryumu Sektöründe Bir Çok Farklı Firma Ve Markanın Bir Arada Bulunduğu Tek Alışveriş Sitesi!

Mağazama Ürünlerimi Nasıl Eklerim?

N Akvaryum® olarak işleri sizin için çok daha basit bir hale getirdik. Sadece Türkiye de değil Dünya genelinde satışta bulunun tuzlu su akvaryumu sektörüyle ilgili bir çok ürünü sizin adınıza ekledik. Ürün kataloğunu mümkün olduğunca sık güncellemeye gayret ediyoruz. Bu size oldukça vakit kazandıracaktır.

Ürün Kataloğundan Ürün Nasıl Eklerim?

Bana özel menüsünden ”Ürün Kataloğu” sekmesine gelin,

Açılan sayfada önce marka seçimi yapın,

Marka seçimi yaptıktan sonra o markaya ait kategorilerin listelendiği kategori filtresinden seçiminizi yapın,

Listelenen ürünlerden satışını yapmak istediğiniz ürüne tıklayın ve açılan ürün sayfasında ”Bu Ürünü Sat” düğmesine basın,

Karşınıza çıkan ekranda sadece bir fiyat belirlemeniz yeterli. Ürüne ait bütün açıklamalar, nitelikler ve varyasyonlar otomatik olarak mağazanıza transfer edilecektir.

Ürün onaylandığında Akvaryum Pazarında yayına alınır ve son kullanıcı tarafından görüntülenmeye başlar. Onaylanan ürünler 24 ila 48 saat içinde N Akvaryum@ Facebook ve Instagram mağazasında da satışa sunulur.

Ürüne ait eksik bilgiler olduğunu düşünüyorsanız iletişime geçerek düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir