Tuzlu Su Akvaryumu Sektöründe Bir Çok Farklı Firma Ve Markanın Bir Arada Bulunduğu Tek Alışveriş Sitesi!

Mağazamı Nasıl Açarım?

Mağazanızı açmak için (bireysel veya kurumsal) ücretsiz üyeliğinizi başlatmanız yeterli. Ücretsiz üyeliğinizi başlattıktan sonra 24 saat içinde mağaza paneliniz kullanıma açılacak ve 10 adet’e kadar ürün ekleyerek satış yapmaya hemen başlayabileceksiniz.

10 ürün sizin için yeterli değilse ve daha fazla ürün çeşidiniz varsa bir üst paket olan Pro Bireysel veya Pro Kurumsal paketlerine dilediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Mağazanıda satışını  yaptığınız ürünlerin hesabınıza aktarılabilmesi için ödeme alt yapımızı oluşturan iş ortağımız iyzico tarafından aşağıdaki ek bilgiler de talep edilir;

Bireysel Üyeler İçin;

  • Adınıza açılmış Banka hesabı IBAN bilgisi.
  • TC Kimlik numarası

 

Kurumsal Üyeler İçin;

  • Şirket Adına açılmış Banka hesabı IBAN bilgisi
  • Şirkette yetkili veya münferiden yetkiliye ait İmza sirküleri

 

Bu bilgileri üyeliğinizi başlattıktan sonra dilediğiniz zaman profil sayfanızdan günceleyebilirsiniz.

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir