Bireysel Üyelik Sözleşmesi

Sözleşme Ekleri

Müşteri İlişkileri Taahhütnamesi

  1. nakvaryum.com Müşteri ilişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına haftanın 5 günü mesai saatleri içinde hizmet vermeyi taahhüt eder.
  2. nakvaryum.com Müşteri İlişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına, ürün, kampanya ve servislerle ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek verir.
  3. İletişim sayfasından ulaşan tüm kullanıcılar,  gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşebilir.
  4. nakvaryum.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ne iletilen yazılı veya sözlü taleplerle ilgili kullanıcılara en geç 72 saat içinde yazılı ya da sözlü bilgi verilir.
  5. nakvaryum.com Müşteri İlişkileri Merkezi, kullanıcılarının kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyetine saygı duyar. Kullanıcıların kişisel verileri farklı amaçlarla kullanılmaz.
  6. nakvaryum.com Müşteri İlişkileri Merkezi ürün ve hizmetlerini geliştirmek için her zaman kullanıcıların sesini dinler ve gelen önerileri titizlikle değerlendirir. Tüm önerilerinizi nakvaryum.com İletişim Sayfası öneri başlığından, sosyal medyada Instagram ve Facebook üzerinden veya 0 850 532 22 17 nakvaryum.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ni arayarak bize iletebilirsiniz.

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı görüntülemek ve ayarlarınızı düzenlemek için TIKLAYIN!

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir