N Akvaryum®'dan 1.000₺ Yeni Yıl Hediyesi!

N Akvaryum® üyeleri kazanıyor…

Nasıl Katılırsınız?

 1. N Akvaryum® üyeliğinizi başlatın.
 2. Facebook sayfamızı ziyaret edip beğenin. Ardından bu gönderiyi bulun ve beğenerek 3 arkadaşınızı altına etiketleyin.
 3. Instagram sayfamızı takip edin. Ardından bu gönderiyi bulun ve beğenerek 3 arkadaşınızı altına etiketleyin.
 4. Bol bol puan toplamaya çalışın:)

Nasıl Puan Toplarsınız?

 • N Akvaryum® üyeliğinizi başlattığınızda bir miktar puan kazanacağınızı söyleyebiliriz ama bunun yeterli olmadığını da belirtmek isteriz. Rakiplerinizi takip etin;)
 • Her gün N Akvaryum®’a giriş yaparak puan toplayabilirsiniz ama bu girişlerin sadece bir tanesi size puan kazandırır.
 • Profilinizi tamamlayarak kendinizi diğer akvarist’lere tanıtabilir ve puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanların girdiğiniz bilgileri kaldırdığınızda geri alınabileceğini unutmayın.
 • Blog kategorisndeki içerikler de kendi deneyimlerinizi diğer akvarist’lerle paylaşarak puan kazanabilirsiniz. Onaylanan her yorumunuz size puan olarak geri döner ama reddedilirse belli bir oranda puanınız silinir. Bu yüzden yorumunuzun bilgilendirici ve konuyla ilgili olduğundan emin olun.
 • Mağaza da bulunan ve daha önce kullandığınız ürünler için diğer akvaristler’le deneyimlerinizi paylaşarak olumlu ya da olumsuz tavsiyeler de bulunarak puan kazanabilirsininiz. Tavsiyelerinizin ürünle ilgili olduğundan ve bilgilendirici olduğundan emin olun. Tavsiyenizi onaylarsak puanınız cepte demektir, reddedilirse bu bir miktar puanı kaybedeceğiniz anlamına gelir. Haksız rekabeti önlemek amacıyla tavsiye verdiğiniz ürüne 2 ve altında bir derecelendirme verirseniz ve ürünü N Akvaryum® mağazasından satın almadıysanız tavsiyenizi onaylayabilmemiz için ürünü son 6 ay içinde satın aldığınıza dair fatura veya fiş talebinde bulunabiliriz.
 • N Akvaryum®‘u sosyal platformlarda paylaşarak puan kazanabilirsiniz. Bunun için ”Hesabım” sayfasında Puanlarım altında size özel tanımladığımız ”Tavsiye Linkim” altındaki bağlantıyı kopyalayıp herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmanız yeterli. Sizin bağlantınızla gelen her yeni akvarist için puan kazanırsınız. Akvarist aynı bağlantı üzerinden üyelik başlatırsa kesenin ağzını açıyoruz:)
 • Mağaza‘da alışveriş yaparak puan kazanabilirsiniz. Satın alacağınız her ürün size bir miktar puan kazandırır. İade etmeye karar verirseniz puanlarınızı da iade alıyoruz.
 • İçeriğinizi yayınlatarak puan kazanabilirsiniz ancak bunun en zor puanlardan biri olduğunu söylemek isteriz. İçeriğinizin nasıl yayınlayacağınızı öğrenmek için N Akvaryum®’da Yazar Olmak” sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 • Son olarak biraz daha heyecan için N akvaryum® içinde bulunan bazı linklere puanlar sakladık. Bunları bulabilirseniz sizindir:)

Puanlarımı ve Rakiplerimi Nasıl Takip Ederim?

Aslında bu çok kolay! N Akvaryum® ”Liderlik Yarışı” tablosunu ziyaret etmeniz yeterli. Burada sadece en yüksek 25 puanı gösterdiğimizi unutmayın. Eğer liste de yer almıyorsanız puanlarınızı arttırmalısınız. Kendi puanlarınızı ”Hesap” sayfanızdan veya ”Porfil” sayfanızdan kontrol edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Yeni yıl yarışması 31 Aralık 2021 Cuma akşamı saat 23:59 da sona erer.

Katılım koşullarını yerine getiren ve ”Liderlik Yarışı” tablosunda birinci olan akvarist yarışmayı kazanır. 

Mağaza sayfasında dilediğiniz herhangi bir ürünü veya ürünleri satın almak için kullanabilisiniz. Ayrıca Yener Yılmaz imzalı özel bir akvaryum yaptırabilirsiniz. Akvaryumunuzun 1000₺ kısmını biz üsteleceğiz.

Evet yarışmaya katılabilirsiniz. Puanlar bütün üyeler için aynı şekil de ve oıran da dağıtılır.

Daha adil bir sonuç için yarışmaya sadece ücretsiz üyeler ve profesyonel üyeler katılabilir. N Akvaryum® personeli, içerik yazarları, kurumsal üyeler, N Akvaryum® üyeliği olmayanlar, Türkiye sınırları dışında yaşayanlar ve üye iş yerleri yarışmaya katılamaz. Ancak destekçi yazar gurubumuz yarışmaya katılabilir. 

Bunun suistimale açık olduğunu düşündüğümüz için şimdilik bu özelliği devre dışı bıraktık. Yarışma süresince puanlarınızı başka bir kullanıcıya devredemezsiniz.

Kuponunuz size özel olarak tanımlanır ve ancak sizin hesabınızla kullanılabilir. Bir başka üyeye devredilmez.

Evet Mağaza da listelenen dilediğiniz her ürünü satın alabilirsiniz. 

Alışverişiniz tamamlanır ve siparişiniz gönderilir. Ancak kalan tutarı bir başka alışverişiniz de kullanamazsınız. 

Alışveriş tutarınız 1000₺,nın üzerindeyse kalan tutarı kredi kartınıza taksitle ödeyebilirsiniz. Örneğin alışveriş tutarınız  2500₺ tutarsa kupon kodunuzu kullandığınızda tutar  1500₺ düşer. Siz sadece 1500₺ ödeme yaparsınız.

Buna N Akvaryum® üye işyerleri karar veriyor. Sipariş tutarınız ver aldığınız ürünlere göre kargo bedeli ödemeniz gerekebilir.

Bu yaşadığımız yoğunluğa bağlı olarak en geç 24 saat içinde onaylanır. Bu yüzden yarışmanın son anına kadar beklemeyin.

Çok basit! Puanınız düşer:) Ancak bunun için herhangi bire bildirim veya uyarı almazsınız.

error: Üzgünüz ama bunu yapamazsınız :(

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir