Reklam Merkezi

Marka Bilinirliği ve Cironuzu Arttırın

2020 yılında yayın hayatımıza başladık ve hızla tuzlu su akvaryumu sektöründe 1 numaralı digital platform haline geldik. Ziyaretçi sayımız 2021-2022 yılları arasında %320 artış sağladı. Tuzlu su akvaryumu sektöründe bir çok web sitesinin bir ayda aldığı trafiği biz bir saatte alıyoruz.

Koşulsuz Şartsız
7 Gün İçinde %100 Para İadesi Garantisi

2020 yılında yayın hayatımıza başladık ve hızla tuzlu su akvaryumu sektöründe 1 numaralı digital platform haline geldik. Ziyaretçi sayımız 2021-2022 yılları arasında %320 artış sağladı.

Sizi doğrudan hedef kitlenize ulaştırabilir ve gerçek müşteriyle buluşturabiliriz!

Markamızın gücünü kullanarak tuzlu su akvaryumu sektöründeki en iyi işletmelerin arasına katılın!

Marka bilinirliğini arttırın ve daha çok müşteriye ulaşın!

1 Ay

Denemeniz için

25,20

/Aylık

3 Ay

%5 İndirimli

22,61₺

/Aylık

6 Ay

%15 İndirimli

17,85₺

/Aylık

Hayır reklam verebilmek için üye olmanız gerekmiyor. Ancak gelecekte reklam verenlerin profil sayfalarında bazı istatistikleri görmelerini sağlayacağız.

Reklamlarınız Blog ve Ansiklopedi içeriklerinde yayınlacak. Buna her yeni gönderide dahil olacak.

Ödemeniz ardından reklam görselini e-posta yoluyla bize iletmeniz gerekir. Reklamınız e-postanızı takiben 24 saat içinde yayına alınır.

Banner tasarım hizmeti talep ederseniz, sizden gerekli argümanları e-posta yoluyla talep ederiz ve 48 saat içinde onayınıza sunarız. Onayladığınız reklam 24 saat içinde yayına alınır.

Reklamlarınızı web sitemizi ziyaret eden herkes görür. Ancak Pro üyeler, bu reklamları açıp kapatabilecekleri özel ayarlara sahiptir.

Hayır hiç bir ek ücret ödemeniz gerekmiyor.

Evet reklamlarınız için bağlantı verebilirsiniz. Kendi web sitenize, N Akvaryum pazar yerindeki mağazanıza, Facebook safanıza veya Facebook gurubunuza gibi sosyal medya hesaplarınız da buna dahildir.

Kullanmak istediğiniz görseller, satışını yaptığınız veya temsilciliği size ait olan markalara ait olmalıdır.

Ödemeniz ardından e-posta yoluyla bizimle iletişme geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Tasarım hizmeti 150₺ +KDV olarak ücretlendirilir ve ödemeniz ardından sizden gerekli logo, görsel, slogan ve arzuladığınız metinler alınarak biten tasarım onayınıza sunulur.

Evet kendi banner görselinizi bize iletebilirsiniz. Görseliniz gift, png, veya jpg formatında olmalıdır ve topluluk standartlarımıza uygun olmalıdır. Banner görselinizde telefon veya adres bilgisi kullanamazsınız.

Banner boyutlarınız 750x90px boyutlarında olmalıdır.

İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Ancak reklam verenler ve kurumsal üyelere özel bir WhatsApp destek hattımız da bulunuyor.

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir