Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal

Çok isterdik ama şimdilik sanal bir ofis kullanıyoruz. Yazarlarımız, yazılım uzmanlarımız, içerik sağlayıcımız ve editörümüz dünya genelinde evlerinde çalışan gönüllülerden oluşuyor. Ancak uygun koşullarda biz sizi ziyaret edebiliriz

Şu anda web sitemiz için reklam almıyoruz. Sadece partner ortaklarımızdan Google Adsense reklamlarını yayınlıyoruz.

Yayınlamak istediğin içerikler için bize e-posta göndererek talepte bulunabilirsin. Kaynak gösterilmesi koşuluyla ve paylaşılacak mecranın standartları doğrultusunda genellikle buna izin veriyoruz.

Bu hizmet tamamen ücretsizdir. ”Yeni Firma Kaydı” bölümündeki formu doldurmanız yeterli. İnceleme ardından işletmeniz rehberde listelenmeye başlayacaktır.

Üyelik

Çok isterdik ama şimdilik sanal bir ofis kullanıyoruz. Yazarlarımız, yazılım uzmanlarımız, içerik sağlayıcımız ve editörümüz dünya genelinde evlerinde çalışan gönüllülerden oluşuyor.

Evet kendi içeriğini paylaşabilirsin. Üyeliğini başlattıktan sonra paylaşmak istediğin içeriği e-posta adresimize gönder. İçeriğin uygun görülürse yayınlanır. Uygun görülmezse sana bir düzeltme postası göndeririz.

N Akvaryum® web sitesini kullanabilmek için üyelik gerekmiyor. Ancak ilerleyen dönemlerde üyelerin daha fazla yetkiye ve bazı avantajlara herkesten önce sahip olacaklarını garanti ederiz.

Web sitemize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfanda bulunan E-posta Bildirimleri sekmesi altında hangi e-postaları alıp almayacağına karar verebilirsin.

Web sitemize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfanda bulunan E-posta Bildirimleri sekmesi altında bülten aboneliğini iptal edebilir veya sana gönderilme sıklığını değiştirebilirsin.

Web sitemizin tasarımı iOS kullanıcıları için bir yükleme yapmadan uygulamaya dönüşmesini sağlar. N Akvaryum® u uygulama olarak kullanmak istersen, Safaride web sitemizi aç ve en altta bulunan yukarı ok simgesine tıkla. Ekranda aşağı doğru inerek ”Ana Ekrana Ekle” butonuna bas. Karşına çıkan ekranda ”Ekle”yi seç.

Onay postaları web sitesinin yoğunluğa göre anında iletilemeyebilir. Önemsiz posta kutunu kontrol ettikten sonra hala eline ulaşmadıysa üyeliğini başlattığın e-posta adresinle bize bir geri bildirimde bulunabilirsin.

Hizmetler

Böyle bir hizmet sunmuyoruz ama bütün üyelerimizin sorularını yanıtlamaya gayret ediyoruz

Böyle bir hizmet sunmuyoruz ama bütün üyelerimizin sorularını yanıtlamaya gayret ediyoruz.

Herhangi fiziksel bir ürün satmıyoruz. Dilersen Firma Rehberi‘ni inceleyerek ihtiyacın olan ekipman veya canlılar için sana en yakın işletmeleri görebilir ve onlardan bilgi alabilirsin.

Web sitemizde; kullanım deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Tüm hikaye için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.