Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Kurumsal

Çok isterdik ama şimdilik sanal bir ofis kullanıyoruz. Yazarlarımız, yazılım uzmanlarımız, içerik sağlayıcımız ve editörümüz dünya genelinde evlerinde çalışan gönüllülerden oluşuyor.

Şu anda N Akvaryum® da reklamlarınızı gösteremiyoruz. Ancak gelecekte bunu yapabilmeniz için için bir alt yapı oluşturuyoruz.

Yayınlamak istediğin içerikler için bize e-posta göndererek talepte bulunabilirsiniz. Kaynak gösterilmesi koşuluyla ve paylaşılacak mecranın standartları doğrultusunda genellikle buna izin veriyoruz.

Bu hizmet kısa süreliğine tamamen ücretsizdir. ”Üyelik Sayfası” bölümündeki formu doldurmanız yeterli. Kriterleri karşılıyorsanız üyeliğiniz onaylanacaktır.

Kurumsal üyelik kaydını tamamlayan her işletme Akvaryum Pazarı‘nda kendi ürünlerini satabilir. Ancak ürünlerinizi satmak için ek evrak talebinde bulunabiliriz.

Ne yazık ki N Akvaryum® üzerinden canlı satışı yapamazsınız.

Üyelik

Çok isterdik ama şimdilik sanal bir ofis kullanıyoruz. Yazarlarımız, yazılım uzmanlarımız, içerik sağlayıcımız ve editörümüz dünya genelinde evlerinde çalışan gönüllülerden oluşuyor.

Evet kendi içeriğinizi paylaşabilirsiniz. Üyeliğinizi başlattıktan sonra paylaşmak istediğin içeriği e-posta adresimize gönderin. İçeriğiniz uygun görülürse yayınlanır. Uygun görülmezse size bir düzeltme postası göndeririz.

Üye olmadan N Akvaryum® üzerinde kısıtlı erişme sahip olarak kullanabilirsiniz. Ancak bir çok bölüm için üye olmanız gerekir. Gelecekte üyelerimize sıra dışı avantajlar sağlayacak bazı projelrimiz var.

Web sitemize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfanda bulunan E-posta Bildirimleri sekmesi altında hangi e-postaları alıp almayacağına karar verebilirsin.

Web sitemize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfanda bulunan E-posta Bildirimleri sekmesi altında bülten aboneliğinizi iptal edebilir veya size gönderilme sıklığını değiştirebilirsin.

Web sitemizin tasarımı iOS kullanıcıları için bir yükleme yapmadan uygulamaya dönüşmesini sağlar. N Akvaryum® u uygulama olarak kullanmak isterseniz, Safaride web sitemizi açın ve en altta bulunan yukarı ok simgesine tıklayın ve ardından ekranda aşağı doğru inerek ”Ana Ekrana Ekle” butonuna basın. Karşına çıkan ekranda ”Ekle”yi seç. Artık N Akvaryum® uygulamalarınız arsında yerini alacaktır.

Onay postaları web sitesinin yoğunluğa göre anında iletilemeyebilir. Önemsiz posta kutunuzu kontrol ettikten sonra hala onay postasını almadıysanız üyeliğinizi başlattığınız e-posta adresinle bize bir geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde bu bilgiler N Akvaryum®’un kendi sunucularında tutulmaz. Kart bilgileriniz direkt olarak İyzico alt yapsına gönderilir ve kart saklama özelliğini kullanmadığınız sürece kayıt altına alınmaz.

Hayır üyeliğinizi bir kez başlattığınızda, iptal etmediğiniz sürece aylık olarak üyelik bedeli kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Üyeliğinizi iptal ettiğinizde girdiğiniz bilgiler silinmez ama üyelik statünüz değişeceği için profesyonel üyelere özel bir çok bölüme erişiminiz kısıtlanır.

Dilediğiniz zaman üyeliğinizi hesabım sayfasına girerek iptal edebilirsiniz.

7 iş günü içerisinde bize yazı olarak (e-posta) bildirmeniz halinde %100 para iadesini garanti ediyoruz.

Üyeler sayfasında yer almak için profilinizi tamamlamış olmanız gerekir. Üyeler sayfası, profil bilgilerini eksiksiz dolduran üyeleri listeler.

Hizmetler & Alışveriş

Fiziksel olarak böyle bir hizmet sunmuyoruz ama Tuzlu Su Akvaryumu Forumlarını kullanan üyelerimizin sorularını yanıtlamaya gayret ediyoruz.

Fiziksel olarak böyle bir hizmet sunmuyoruz ama Tuzlu Su Akvaryumu Forumlarını kullanan üyelerimizin sorularını yanıtlamaya gayret ediyoruz.

N Akvaryum®’u kullanarak Akvaryum Pazarı bölümünde bir çok ekipmana ulaşabilir farklı satıcıların fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ne yazık ki N Akvaryum® üzerinden canlı satışı yapılmamaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde bu bilgiler N Akvaryum®’un kendi sunucularında tutulmaz. Kart bilgileriniz direkt olarak İyzico alt yapsına gönderilir ve kart saklama özelliğini kullanmadığınız sürece kayıt altına alınmaz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin, merak ettiklerinizi cevaplayalım…

error: Uyarı Üzgünüz ama bunu yapamazsınız :(

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanız için çerezler kullanıyoruz. Dilerseniz, Çerez Politikamıza ve Gizlilik Politikamıza bir göz atabilirsiniz.