Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Hizmetler & Alışveriş

Fiziksel olarak böyle bir hizmet sunmuyoruz ama Tuzlu Su Akvaryumu Forumlarını kullanan üyelerimizin sorularını yanıtlamaya gayret ediyoruz.

Fiziksel olarak böyle bir hizmet sunmuyoruz ama Tuzlu Su Akvaryumu Forumlarını kullanan üyelerimizin sorularını yanıtlamaya gayret ediyoruz.

N Akvaryum®’u kullanarak Akvaryum Pazarı bölümünde bir çok ekipmana ulaşabilir farklı satıcıların fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ne yazık ki N Akvaryum® üzerinden canlı satışı yapılmamaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde bu bilgiler N Akvaryum®’un kendi sunucularında tutulmaz. Kart bilgileriniz ödeme sırasında direkt olarak İyzico alt yapsına gönderilir ve oradan onay alınır.

N Akvaryum® mağazasında kullanıcı deneyimlerinin en önemli kriter olduğuna inanıyoruz. Ancak bunun suistimale açık olduğunu da biliyoruz.

Topluluk kurallarımızı ihlal eden bir tavsiyede bulunmuş veya 2 ve altında bir puan vermiş olabilirsiniz.

2 ve altında bir puan verebilmeniz için ürünü N Akvaryum® mağazasından satın almış olmanız veya ürünü son 6 ay içerisinde satın aldığınıza dair fiş veya fatura ibraz etmeniz gerekir.

Satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. İade süreci, satıcının, o mal veya hizmet için belirlediği ”İptal & iade” koşulları altında geçerlidir.

Kurumsal

Çok isterdik ama şimdilik sanal bir ofis kullanıyoruz. Yazarlarımız, yazılım uzmanlarımız, içerik sağlayıcımız ve editörümüz dünya genelinde evlerinde çalışan gönüllülerden oluşuyor.

Evet N Akvaryum® da işletmenize ait sayfa, kategori veya ürün bazlı reklamlar yayınlayabilirsiniz. Bana Özel menüsünden ”Reklamlar” kısmını ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilir fiyatlandırmaları inceleyebilirsiniz.

Yayınlamak istediğin içerikler için bize e-posta göndererek talepte bulunabilirsiniz. Kaynak gösterilmesi koşuluyla ve paylaşılacak mecranın standartları doğrultusunda genellikle buna izin veriyoruz.

Kurumsal üyelik kaydını tamamlayan her işletme Akvaryum Pazarı‘nda kendi ürünlerini satabilir. Ancak ürünlerinizi satmak için ek evrak talebinde bulunabiliriz.

Ne yazık ki N Akvaryum® üzerinden canlı satışı yapamazsınız.

Girdiğiniz bütün içerikler gösterilmeye devam eder. Ancak yeni ürün girşi yapamazsınız.

Bireysel

Çok isterdik ama şimdilik sanal bir ofis kullanıyoruz. Yazarlarımız, yazılım uzmanlarımız, içerik sağlayıcımız ve editörümüz dünya genelinde evlerinde çalışan gönüllülerden oluşuyor.

Evet kendi içeriğinizi paylaşabilirsiniz. Üyeliğinizi başlattıktan sonra paylaşmak istediğin içeriği e-posta adresimize gönderin. İçeriğiniz uygun görülürse yayınlanır. Uygun görülmezse size bir düzeltme postası göndeririz.

Üye olmadan N Akvaryum® üzerinde kısıtlı erişme sahip olarak kullanabilirsiniz. Ancak bir çok bölüm için üye olmanız gerekir. Gelecekte üyelerimize sıra dışı avantajlar sağlayacak bazı projelerimiz var.

Web sitemize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfanda bulunan E-posta Bildirimleri sekmesi altında hangi e-postaları alıp almayacağına karar verebilirsin.

Web sitemize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfanda bulunan E-posta Bildirimleri sekmesi altında bülten aboneliğinizi iptal edebilir veya size gönderilme sıklığını değiştirebilirsin.

Web sitemizin tasarımı iOS kullanıcıları için bir yükleme yapmadan uygulamaya dönüşmesini sağlar. N Akvaryum® u uygulama olarak kullanmak isterseniz, Safaride web sitemizi açın ve en altta bulunan yukarı ok simgesine tıklayın ve ardından ekranda aşağı doğru inerek ”Ana Ekrana Ekle” butonuna basın. Karşına çıkan ekranda ”Ekle”yi seç. Artık N Akvaryum® uygulamalarınız arsında yerini alacaktır.

Onay postaları web sitesinin yoğunluğa göre anında iletilemeyebilir. Önemsiz posta kutunuzu kontrol ettikten sonra hala onay postasını almadıysanız üyeliğinizi başlattığınız e-posta adresinle bize bir geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde bu bilgiler N Akvaryum®’un kendi sunucularında tutulmaz. Kart bilgileriniz direkt olarak İyzico alt yapsına gönderilir ve kart saklama özelliğini kullanmadığınız sürece kayıt altına alınmaz.

Hayır üyeliğinizi bir kez başlattığınızda, iptal etmediğiniz sürece aylık olarak üyelik bedeli kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Üyeliğinizi iptal ettiğinizde girdiğiniz bilgiler silinmez ama üyelik statünüz değişeceği için profesyonel üyelere özel bir çok bölüme erişiminiz kısıtlanır.

Dilediğiniz zaman üyeliğinizi hesabım sayfasına girerek iptal edebilirsiniz.

7 iş günü içerisinde bize yazılı olarak üyeliğinize ait e-posta adresi üzerinden bildirmeniz halinde %100 para iadesini garanti ediyoruz.

Üyeler sayfasında yer almak için profilinizi tamamlamış olmanız gerekir. Üyeler sayfası, profil bilgilerini eksiksiz dolduran üyeleri listeler.

Bu hizmeti şimdilik sadece vergi mükellefi işletmeler kullanabiliyor. Gelecekte fikrimizi değiştirirsek haber bültenimizde bunun bilgisini sizinle paylaşacağız.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin, merak ettiklerinizi cevaplayalım…

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir