Tuzlu Su Akvaryumu Forum'u...

1-Altın Kural: Gönder tuşuna basmadan önce söylediklerinizi düşünün ve söylenmesi gerekip gerekmediğini kendinize sorun. Kaba veya uygunsuz yorumları aktif olarak arar ve kaldırırız. Bü tür davranışlar üyelikten çıkarılmanız için iyi bir nedendir. Lütfen bu sen olma!

2-Promosyonlar: Kendi kendinizi tanıtmayın, spam veya ilgisiz bağlantılardan kaçınının. Buna Alım/Satım yapmak ve Ticari gönderiler de dahildir. Bu, nihai soru-cevap hedefimiz için işleri daha kolay bir hale getirir.

3-Gönderi Şikayetleri: Uygunsuz bulduğunuz içeriği N Akvaryum® personeline ve forum moderatörlerine bildirin. Kendiniz çözmeye çalışmayın. Bu, işleri daha medeni tutar ve uygunsuz içeriğin en hızlı şekilde kaldırılmasını sağlar.

4-Arama Özelliği: Önce arama işlevini kullanmak sorununuzun daha hızlı bir şekilde yanıtlanmasını sağlayabilir. N Akvaryum® da hemen hemen bütün sorularınız için bir içerik bulmanız mümkün. Hâlâ sorularınız olması durumunda, lütfen kendi başlığınızı açmaktan çekinmeyin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

5-Konu Cevapları: Hepimizin konuyla ilgili olduğundan emin olmak için açılan tüm başlıklarınız ve cevaplarınız incelenir. Lütfen cevap vermeden önce, cevabınızın konuyla ilgili olduğundan ve doğru çözüm olduğundan emin olun. Bizzat kendiniz deneyimlemediyseniz cevap vermekten kaçının. Konuyu takip etmek için konuya abone olun.

5-Konu İçinde Konu: Her ne kadar ilgili olduğunu düşünsenizde açılan bir başlık altında başka bir soru sormayın ve yeni bir konu başlatın. Bu hem başlık sahibinin konusunun dağılmasını önler hemde sizinle aynı soruna sahip diğer akvaristler için bir referans noktası oluşturur. Beğen tuşunu kullanmaktan çekinmeyin.

Toygar NİRON
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Forum profili
Toygar NİRON
Toygar NİRON
Grup: Kayıtlı
Katılım : 11 Ekim 2020
Üye

Hakkımda

Ankara da doğdu, Rotary Exchange programıyla bir yıl Brezilya da eğitim gördü. Ziraat fakültesinde profesyonel olarak basketbol oynadı. CMAS Sertifikalı dalgıç. ODTU de yüksek irtifa ve kampçılık üzerine eğitim verdi. Hız tutkunu ve motorsikletiyle yolları arşınlıyor. Lisanslı Trap&Skeet Sporcusu ve gençler Ankara 2.cisi

Sosyal ağlar
Üye etkinliği
3
Forum yazıları
0
Konular
0
Sorular
0
Cevaplar
0
Soru yorumları
3
Beğenildi
1
Alınan beğeniler
0/10
Değerlendirme
19
Blog yazıları
1
Blog yorumları
error: Bu işlevi kullanamazsınız!