Ekiple Tanışmaya Hazır Mısınız?

Bilgilerimizi paylaşmak arzusuyla küçük bir blog sitesinden, global bir yolculuğa çıkan N Akvaryum ekibi ve destekçileri, ortak ilgi alanımız için hep birlikte çalışıyor ve her zaman yanınızda…

Hakkımızda Sayfası

Sualtı evrenimiz, üzerimizdeki sınırsız gökyüzü kadar büyüleyici. Eğer bizim gibiyseniz, bu bilinmeyen ve gizemli alemden etkilenmişsiniz demektir. Akvaryumlar bu su dolu evrene küçük pencereler açıyor. Maceranız sizi karadan denizlere götürürken, basit bir hobi olarak başlayan şey ezici bir göreve dönüşebilir. Bu mini deniz manzaralarının korunması, iyileştirilmesi ve sorunlarının giderilmesi tatlı su akvaryumlarından daha zordur.

Belli bir bilgi birikimine sahip kişilerin, ülkemizde aradığı bilgilere kendi dillerinde ulaşamıyor oluşları ve merak ettikleri konuları yabancı bilgi kaynaklarından edinmeye çalışmalarını taktir ediyoruz. Ama bu bilgilerin ülkemizde hala bilinmiyor oluşunu da üzüntüyle karşılıyoruz.

Bununla birlikte kendi denizlerimizdeki doğal yaşamın korunması, mercanların ve balıkların gelişimleri hakkında da sizi bilgilendirmeye gayret ediyoruz. Önce bizim olanı korumalı ve yaşatmalıyız.

Ali Sabur

Yazılım Uzmanı

Emre Ekizoğlu

Editör / Yazar

Meryem Türkmen

Sosyal Medya Uzmanı

Tufan Çolakoğlu

Forum Medartörü

Tuzlu su akvaryumu endüstrisinde deneyimli ve güvenilir bir kaynak olarak, akvaryumunuzun sağlığı, canlılığı ve sakinleri, içeriğimizin temel taşını oluşturur.

Mercanlarınız için en iyi tuz karışımını mı arıyorsunuz? Akvaryumunuz için en son ekipmanların teknik detaylarına ve nasıl kullanıldıklarına ne dersiniz? Veya belki de, bu şaşırtıcı derecede tatmin edici hobi için maceranıza yeni başladınız ve temel becerileri öğrenmek istiyorsunuz. Tecrübeniz ve anlayışınız ne olursa olsun, sizi bilgilendirmek için buradayız.

Amacımız dünya genelinde tuzlu su akvaryumu sahiplerinin ortak sorunlarına çözüm bulmakla birlikte, bu ilgi alanımız hakkındaki haberleri, makaleleri de sizlere ulaştırabilmek.

Güzel ve sağlıklı bir mercan veya balık akvaryumunu sürdürebilmek kafa karıştırıcı bir görev olmamalıdır. N Akvaryum® olarak birlikte, sizin ve ailenizin zevk alacağını garanti eden çarpıcı ve stressiz bir hobi yaratmaya çalışalım.

Makale ve içeriklerini yayınlamamıza izin veren, fikirlerini bizimle paylaşan ve N Akvaryum®’un gelişiminde katkıda bulunarak büyümemize yardımcı olan destekçilerimiz de var. Onlara müteşekkiriz.

Dr. Bahadır Çapar

Deniz Biyoloğu

Yrd. Doç. Dr. Yakup Erdem

Eğitim Görevlisi

Daniel Knop

Araştırmacı / Gazeteci

Dr. Ercan Küçük

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi

Yrd. Doç. Dr. Eda Nur Topçu Eryalçın

Deniz Biyoloğu

Uzm. Dr. Gökhan Göl

Kardiyoloji Uzmanı

Dr. Tolga Taymaz

SUFOD Genel Sekreteri

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir