Hakkımızda

EKİPLE TANIŞMAYA HAZIR MISIN?

Güzel ve sağlıklı bir Tuzlu Su Akvaryumu kurmak ve sürdürmek göz korkutucu bir görev olmamalıdır. Birlikte, sizin ve ailenizin bundan zevk alacağını garanti eden stressiz bir hobi yaratalım.

Tuzlu su akvaryumları, evinizde ya da iş yerinizde okyanuslardaki doğal yaşamın simüle edilmesiyle oluşturulduğu için okyanus yaşamına küçük pencereler açarak yerinizden ayrılmadan okyanusun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Ancak tuzlu su akvaryumlarının kurulumu, bakımı ve yönetimi tatlı su akvaryumlarına göre daha zordur. Basit bir hobi olarak başlayan şey, giderek daha maliyetli ve sıkıcı bir göreve dönüşebilir. Amacımız dünyadaki tuzlu su akvaryumu sahiplerinin ortak sorunlarına çözüm bulmak ve bu ilgi alanı ile ilgili haber ve makaleleri sizlerle buluşturmaktır. Bir tuzlu su akvaryumu kurmak ve sürdürmek kafa karıştırıcı bir görev olmamalıdır. N Avaryum Ekibi olarak en büyük hedefimiz, size ve sevdiklerinize keyif alacağınızı garanti eden, çarpıcı ve stressiz bir hobi yaratmaktır.

Ali Sabur Avatar

Ali SABUR

Web Tasarımcısı

Emre Ekizoğlu Avatar

Emre EKİZOĞLU

Editör / Yazar

Tufan Çolakoğlu Avatar

Tufan ÇOLAKOĞLU

Forum Yöneticisi

Meryem Türkmen Avatar

Meryem TÜRKMEN

Sosyal Medya Yöneticisi

Akvaryumunuzu ve içinde yaşayanların sağlığını ve canlılığını korumaya kararlıyız. Ürün incelemelerini, nasıl yapılır kılavuzlarını ve içeriden öğrenilen bilgileri sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Tutkulu ve yetenekli 4 arkadaş grubu ile başlayan maceramız, tüm dünyaya yayılmış yazarları ve akademisyenleri ile N Akvaryum‘u tuzlu su akvaryumu sektöründe deneyimli ve güvenilir bir kaynağa dönüştürmüştür.

Yazılarını ve içeriklerini yayınlamamıza izin veren, bizimle fikirlerini paylaşan, Tuzlu su akvaryumu hobisine ve N Akvaryum’a katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Bahadır Çapar Avatar

Dr. Bahadır ÇAPAR

Deniz Biyoloğu

Yakup Erdem Avatar

Yrd. Doç. Dr. Yakup ERDEM

Akademisyen / Eğitim Görevlisi

Daniel Knop Avatar

Daniel KNOP

Araştırmacı / Gazeteci

Ercan Küçük Avatar

Dr. Ercan KÜÇÜK

Balık Teknolojileri Mühendisi

Tolga Taymaz Avatar

Dr. Tolga TAYMAZ

SUFOD Genel Sekreteri

Gökhan Göl Avatar

Uzm. Dr. Gökhan GÖL

Kardiyoloji Uzmanı

Eda Nur Topçu Eryalçın Avatar

Yrd. Doç. Dr. Eda Nur TOPÇU ERYLAÇIN

Deniz Biyoloğu

Burak Su Avatar

Burak SU

Pazarlama ve Marka Stratejisti