Ödeme ve Teslimat

Son Güncelleme: 16/01/2023

Kredi Kartı ile Ödeme:

Web sitemiz üzerinden tüm kredi kartlarına online tek ödeme veya online taksit imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerde, tutar siparişinizin sonunda kredi kartınızdan düşülecektir.

Sipariş İadesi:

Siparişleriniz satıcı tarafından veya stok durumu nedeniyle iptal edilirse; ”Stüdyo Fotoğrafçılık Prodüksiyon Filmcilik ve Reklamcılık Limited Şirketi” ürün bedelini 3 iş günü içerisinde kredi kartı hesabınıza iade edecektir.

Teslimat

Satıcı, sipariş ettiğiniz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye çalışır. Teslimat süresi uzun olan ürünlerde teslimat süresi ürün detaylarında belirtilmektedir. Olası bir gecikme durumunda tarafınıza bilgi verilecektir.

Ürünün gecikmeden teslim edilebilmesi için lütfen teslimat adresi olarak bulunduğunuz yerin adresini belirtiniz.

Siparişler, sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat şekline göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Satıcı, siparişinizi herhangi bir kargo şirketi ile gönderebilir.

Farklı teslimat koşulları ile ilgili taleplerinizi bizimle iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Bazı satıcılar dünyanın herhangi bir yerine kargo gönderebilir.

Ödeme Takibi:

Siparişinizdeki herhangi bir sorun nedeniyle ödeme yapılamıyorsa ödeme sayfası sonucunda tarafınıza bilgi verilecektir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda, teslim edilemeyen siparişe ilişkin sipariş sahibi ile belirtilen e-posta yoluyla iletişime geçilir.

Alıcı tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği, siparişin aktarılmasından sonra gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilir.

Teslimatın gerçekleşmesi için hem alıcıya hem de kredi kartı sisteminde altyapısını kullandığımız aracı kuruma karşı sorumluluğumuz bulunmaktadır.

Önemli hatırlatma!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilir.

Ürün hasarlı ise;

Lütfen kargo tutanağı ile birlikte bizimle iletişime geçerek en kısa sürede tarafımıza bilgi veriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirmeniz halinde siparişiniz ile ilgili olarak en kısa sürede teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. E-postanızda ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürünle ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.