Sizinle Tanışmaktan ve Ortak İlgi alanımız hakkındaki Fikirlerinizi Öğrenmekten Mutlu Oluruz...

Mecidiye Mah. Tarçın Sok.

No:20 Ortaköy Beşiktaş

34347 İstanbul Türkiye

iletisim@nakvaryum.com

Pazartesi / Cuma

10:00 / 18:00

+90 850 532 22 17

Mersis

0781038196500019

error: Üzgünüz ama bunu yapamazsınız :(

Açık Rıza Metni

Stüdyo Fotoğrafçılık Prod. Film ve Reklam Ltd. Şti. (N Akvaryum®) olarak Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması amacıyla aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz:

Kimlik, iletişim, görsel verilerim, satın aldığım ürünler ile ilgili bilgiler ile sitenin bana daha iyi hizmet sunabilmek için topladığı çerez verilerimden oluşan kişisel verilerimin N AKVARYUM® tarafından üyelik sözleşmesinin uygulanması, Şirketimiz faaliyetlerinden, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar edilmeniz, internet sitemiz ve etkinliklerden haberdar edilmeniz amacı ile toplanmasını, saklanmasını, işlenmesini, kullanılmasını ve yurt içi ve yurt dışında bulunan üçüncü taraflara hizmet sağlayıcı sıfatları gereği Toplu Elektronik posta (bülten vesair) gönderilmesi vs. amacıyla aktarılmasını kendi açık rızam ile kabul ediyorum.

Konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için KVKK Aydınlatma metni linki tıklayınız.

N AKVARYUM® tarafından Aydınlatma Metni ile (aydınlatma metni linki) bilgilendirildiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir