Bizimle İletişme Geçin

Sizinle Tanışmaktan Mutluluk Duyarız

Sizinle tanışmaktan ve ortak ilgi alanımız olan tuzlu su akvaryumları hakkındaki fikirlerinizi öğrenmekten mutlu oluruz..

34347 Mecidiye Mah. Tarçın Sok. No:20 Ortaköy Beşiktaş İstanbul Türkiye

Pazartesi / Cuma

10:00 / 18:00

iletisim@nakvaryum.com

+90 850 532 22 17

studyofotografcilik@hs01.kep.tr

Mersis

0781038196500019

Açık Rıza Metni

Stüdyo Fotoğrafçılık Prod. Film ve Reklam Ltd. Şti. (N Akvaryum®) olarak Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması amacıyla aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz:

Kimlik, iletişim, görsel verilerim, satın aldığım ürünler ile ilgili bilgiler ile sitenin bana daha iyi hizmet sunabilmek için topladığı çerez verilerimden oluşan kişisel verilerimin N AKVARYUM® tarafından üyelik sözleşmesinin uygulanması, Şirketimiz faaliyetlerinden, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar edilmeniz, internet sitemiz ve etkinliklerden haberdar edilmeniz amacı ile toplanmasını, saklanmasını, işlenmesini, kullanılmasını ve yurt içi ve yurt dışında bulunan üçüncü taraflara hizmet sağlayıcı sıfatları gereği Toplu Elektronik posta (bülten vesair) gönderilmesi vs. amacıyla aktarılmasını kendi açık rızam ile kabul ediyorum.

Konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) Hakında Bilgilendirme sayfasını ziyaret ediniz.

N AKVARYUM® tarafından Aydınlatma Metni ile (aydınlatma metni linki) bilgilendirildiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.

Elinizi Cebinize Atmadan
Alışveriş Yapın!

N Akvaryum üyeleri puanlarıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Siz de şimdi üyeliğinizi başlatın, içeriklere yorum yapın, ürünlere tavsiyeler verin puanları toplayın! Topladığınız puanlarla alışverişin keyfni çıkarın!

Liderlik Yarışı

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

N Akvaryum®'a Görüşlerini Bildir