Kullanım Şartları ve Koşullar

Son Güncelleme: 16/01/2023

Değerli ziyaretçimiz https://nakvaryum.com sitemizi ziyaret etmeden önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabul etmenize ve bu sözleşmede belirtilen şartlara uymanıza bağlıdır. Bu sözleşmedeki şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen web sitesine erişimi sonlandırın. Web sitesine erişmeye devam ederseniz, bu sözleşmenin tamamını ve eklerini koşulsuz ve kısıtlamasız olarak kabul ettiğinizi varsayacağız.

Ekler;

 

https://nakvaryum.com/ web sitesi ”Stüdyo Fotoğrafçılık Prodüksiyon Filmcilik ve Reklamcılık Limited Şirketi” tarafından yönetilmektedir. Bundan böyle N Akvaryum olarak anılacaktır. Bu N Akvaryum’un Hüküm ve Koşulları yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı tek taraflı olarak N Akvaryum’a aittir. Sitemizde yapılacak, güncellenecek değişiklikleri tüm kullanıcılarımız kabul etmiş sayılır.

Güvenlik

Kişisel verilerinizi işleme ilkelerimizi düzenlemek için gizlilik ayrı bir sayfada yer almaktadır. N Akvaryum‘u kullanmanız halinde, bu verilerin işlenmesinin Gizlilik Politikası‘na uygun olarak yapıldığını kabul etmektesiniz.

Hizmet Kapsamı

Stüdyo Fotoğrafçılık Prodüksiyon Filmcilik ve Reklamcılık Limited Şirketi olarak, kanun çerçevesinde hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen özgürüz. Hizmetlerle ilgili olarak yapacağımız değişiklikler, web sitesinde yayınlandıkları andan itibaren yürürlüğe girmiş kabul edilecektir.

Telif Hakkı

N Akvaryum‘da kullanılan tüm metin, kod, grafik, logo, görsel, ses dosyası ve yazılımların (bundan böyle “içerik” olarak anılacaktır) mülkiyeti ve tüm hakları “Stüdyo Fotoğrafçılık Prodüksiyon Filmcilik ve Reklamcılık Limited Şirketi“ ne aittir. Site içeriğinin yazılı izin olmaksızın çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  • Tüm kullanıcılar, N Akvaryum‘u yalnızca yasal ve kişisel amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü şahısların haklarını ihlal edecek herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. N Akvaryum bünyesinde yaptıkları işlem ve eylemlerdeki hukuki ve cezai sorumluluklar kendilerine aittir. İş ve eylemlerden dolayı üçüncü kişilerin uğrayacağı zararlardan sitenin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • N Akvaryum‘da bulunan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak tüm çabalarımıza rağmen bu bilgiler gerçekleşen değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bazı farklılıklar olabilir. Bu nedenle N Akvaryum‘da yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda açık veya zımni herhangi bir garanti vermemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktayız.
  • Web sitesi, üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içeriğini bilmediğimiz diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler içerebilir. Web sitesi, işlevselliği yalnızca bu sitelere erişim sağlar ve içerikleri için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
  • Web sitesini virüslerden uzak tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığını garanti etmiyoruz. Bu nedenle veri indirirken virüslere karşı gerekli önlemleri almak kullanıcıların sorumluluğundadır. Kötü amaçlı programların, kodların veya malzemelerin neden olduğu herhangi bir hasardan sorumlu değiliz.
  • Web sitesinde sunulan hizmetlerde herhangi bir kusur veya hata olmayacağını veya kesintisiz hizmet verileceğini garanti etmiyoruz. Web sitesine ve hizmetlerine veya sitenin herhangi bir bölümüne erişiminizi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın sonlandırabiliriz.
  • Alım/satım yapan tüm kullanıcılar, N Akvaryum’u sadece hukuka uygun amaçlarla kullanacaklarını ve 3. şahısların haklarını ihlal edecek herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını, Iyzico Alıcı Sözleşmesi‘ni ve Iyzico Satıcı Sözleşmesi‘ni kabul ettiklerini peşinen taahhüt ederler. . N Akvaryum bünyesinde yapacakları alım/satım işlemlerinde hukuki ve cezai sorumluluklar kendilerine aittir. Bu işlemler sonucunda 3. şahısların uğradıkları zararlardan N Akvaryum‘un doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • N Akvaryum, üyelerin satmak ve/veya kiralamak istedikleri ürünler için ilan vermelerini sağlayan bir ilan tanıtım platformudur. Bu noktada ilanlarında deniz canlılarının tanıtımını yapan üyeler, satmak ve/veya kiralamak istedikleri canlıların fotoğraflarını yayınlayarak potansiyel alıcılara canlıları tanıtmaktadırlar. Üyeler, deniz canlıları ile ilgili ilanlarında Hayvanları Koruma Kanunu kapsamındaki tüm yükümlülüklerini yerine getirdiklerini peşinen kabul etmiş sayılırlar. N Akvaryum bünyesinde yapacakları alım/satım işlemlerinde hukuki ve cezai sorumluluklar kendilerine aittir. Bu işlemler sonucunda 3. şahısların uğradıkları zararlardan N Akvaryum‘un doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Sitenin kullanımından doğan zararlardan sorumluluğumuz kasıt ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden kaynaklanan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat öngörülebilir zararlarla sınırlıdır. Yukarıda belirtilen sorumluluk sınırlamaları, insan hayatına, bedensel yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına zarar verilmesi durumunda geçerli değildir. Kanunen mücbir sebep sayılan tüm durumlarda gecikme, ifa etmeme veya temerrüt nedeniyle herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz olmayacaktır.

Tartışmalı Karar:

İşbu sözleşmenin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü ihtilafın çözümünde Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanır; İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.