[Kapalı] Forum Kuralları

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
47 Görüntüleme
Gönderiler: 1
Admin
Konu başlatıcı
Katılım : 3 ay önce
  1. ''Gönder'' tuşuna basmadan önce ne söylediğinizi düşünün ve söylenip söylenmemesi gerektiğini kendinize sorun. Kaba veya uygunsuz yorumları aktif olarak arar ve kaldırırız. Bu tür davranışlar N Akvaryum üyeliğinden çıkarılmanız için iyi bir nedendir. Lütfen bu sen olma! (Topluluk Standartları)
  2. Kendi kendinizi tanıtan, spam veya alakasız bağlantılardan ve içeriklerden kaçının. Bu, nihai Soru/Cevap hedefimiz için işleri çok daha kolay hale getirir.
  3. Ekipman veya canlı türleri arayan üyeler; uygun Forum kategorisinde aradıkları ekipmanları veya canlıları listeleyebilirler. Satış yapmak isteyen bireysel veya kurumsal üyeler Akvaryum Pazarı'nda ücretsiz kendi mağazalarını açabilirler.
  4. Uygunsuz bulduğunuz içerikleri N Akvaryum personeline ve forum yöneticilerine bildirin. Kendiniz çözmeye çalışmayın. Bu, işleri daha medeni tutar ve uygunsuz içeriğin en hızlı şekilde kaldırılmasını sağlar.
  5. Diğer kullanıcılara saygı gösterin. Başka bir kullanıcının başlığı altında kendi sorunuzu sormayın ve kendi başlığınızı açmaktan çekinmeyin. Bu, hem sizin hem de aynı sorunu yaşayan akvaristlerin çözüm bulmasını kolaylaştırır.
  6. Bir konuya cevap vermeden önce, cevabınızın doğru olduğundan ve kendi deneyiminize dayalı olmadığından emin olun. Başlıklar altında gereksiz yorumlardan kaçının. Beğen butonunu kullanmak hem yazara hem de size puan kazandırır.

 

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.