Frag Taşı Yapımı Ve Gerekli Malzemeler

Kimileri maddi kazanç, kimileri kendi küçük okyanuslarının sürüdürülebilirliği, kimileriyse farkı türlerle değiş tokuş için mercanlarını fraglıyor. Bunun için Frag taşı yapımını biliyor olmalısınız. Yada dilerseniz satın da alabilirsiniz.

Sebebi her ne olursa olsun mercanlarınızın büyümesini, renklenmesini görmek hatta artık akvaryumunuza büyük gelmeleri tarifi zor bir haz ve keyif. Bu neredeyse sizi başarılı bir tuzlu su akvaryumu sahibi statüsüne bile sokabilir, ama neredeyse!

Frag Taşı Ne İşe Yarar?

Mercan farglamak türlere göre farklı metodlar, işçilik ve ekipmanlar gerektirir. Ama Fraglama söz konusu olduğunda tek ortak nokta mercanlarınızı nereye sabitleyeceğinizdir. Akvaryumda uçuşan zoa’ları, akıntıyla beraber suyun dibinde bir ileri bir geri giden küçük dal parçalarını kimse istemez.

Bu içeriği beğendiniz mi?

Gönderiliyor
Ziyaretçi Puanı
0 (0 Oy)

Frag taşı hazırlamak konusunda sorularınız ya da eklemek istedikleriniz varsa, N Akvaryum Forum‘larını kullanabilirsiniz.

Web sitemizde; kullanım deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Tüm hikaye için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Gizlilik Politikası
+