Toygar NİRON

Toygar NİRON

Ankara da doğdu, Rotary Exchange programıyla bir yıl Brezilya da eğitim gördü. Ziraat fakültesinde profesyonel olarak basketbol oynadı. CMAS Sertifikalı dalgıç. ODTU de yüksek irtifa ve kampçılık üzerine eğitim verdi. Hız tutkunu ve motorsikletiyle yolları arşınlıyor. Lisanslı Trap&Skeet Sporcusu ve gençler Ankara 2.cisi

”Ocean Art” Sektörde Yeni Bir Marka!

İçindekiler

Sosyal medya hesaplarımızda dolanırken bundan bir kaç ay önce bir marka dikkatimizi çekti ”Ocean Art”. Önce sosyal medya hesaplarına bir göz attık ama yeterli bilgiyi bulamadık. ”Yakında” diyordu. Bu bir sanat galerisi olabilir miydi? Veya belki de tasarım odaklı bir firmaydı. Şimdi konuya bir açıklık getirdik ve firma yetkilisi, aynı zamanda firmanın ortağı olan Samet Tütüncü ile kısa bir ropörtajı yaptık. Yabancı ortaklı ve Türk bir girişimcininde dahil olduğu marka akvaristlere daha az bütçeyle daha uzun süre kullanılan katkılar vadediyor.

N Akvaryum® abonelerine özel bir alana erişmeye çalıştınız. İçeriğin devamını görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yapın veya yeni bir Abonelik başlatın.

Bu İçeriği Beğendiniz mi?

Siz de deneyimlerinizi paylaşın